Новини та заходи

Новини та заходи

Запрошення до участі у відкритому тендері

28 Жовтня 2020

Громадська Організація «Інформаційно-інноваційний центр розвитку «НОВУМ» (Ужгород, Україна) в рамках проекту “Через мистецтво ми руйнуємо кордони” (No HUSKROUA / 1702 / 3.1 / 0042) планує закупити обладнання для облаштування приміщення для потреб муніципальної галереї та туристично-інформаційного центру в м.Ужгород (Закарпатська область, Україна) та з метою укладання контракту оголошує відкритий тендер на умовах, викладених у Повідомленні про контракт на поставку.

Постачання обладнання (облаштування приміщень для потреб муніципальної галереї та туристично-інформаційного центру) буде частково профінансоване за рахунок гранту ЄС, виділеного по проекту “Через мистецтво ми руйнуємо кордони” (No HUSKROUA / 1702 / 3.1 / 0042), який реалізується в рамках програми транскордонного співробітництва ЄІС «Угорщина - Словаччина - Румунія - Україна на 2014-2020».

Тендерне досьє доступне для завантаження на веб-сайті

 http://www.throughartweruinborders.com.ua/

Документи для завантаження

Повідомлення про контракт на поставку

Детальніше

«Покращення креативної індустрії у відроджених містах Дунайського регіону»

02 Вересеня 2020

З 1 по 2 вересня 2020 року відбулася онлайн конференція, яка стала початком міжнародного проекту «Покращення креативної індустрії у відроджених містах Дунайського регіону» (Boosting creative industries in urban regeneration for a stronger Danube region). Метою данного проекту є збагачення і відновлення Дунайського регіону. Для виконання цієї мети  учасниками конференції було окреслено таке коло завдань: 

  1. Налагодження міжнародної та міжміської співпраці.
  2. Поліпшення інструментів та механізмів управління та контролю інформаційною системою регіону.
  3. Підтримка іноваційних ідей малого і середнього бізнесу у сферіCCIs. (управління та контролю інформаційною системою).
  4. Впровадження іновацій у малий та середній бізнес для покращення їх діяльності.

В данному проекті приймає участь 25 бенефіціарів з 11 країн (України, Румунії, Німеччини, Словенії, Хорватії, Болгарії, Угорщини, Боснія і Герцеґовини, Молдови, Естонії та Австрії). Всі учасники проекту докладатимуть максимум зусиль для досягнення спілної мети, що й закладена в акронімі проекту «Перезапуск Дуная» (RESTART_4Danube).

Детальніше

Запрошуємо на конференції!

04 Вересеня 2018

15 жовтня (Кошице, Словаччина) і 16 жовтня (Ужгород, Україна) відбудуться конференції в рамках проекту European Early Innovators Initiative, який фінансується Danube Strategic Project Fund. До участі запрошуються молоді науковці, студенти, дослідники, які цікавляться дослідженнями у STEM (наука, техніка, інженерія, математика) та мають новаторські бізнес ідеї, які вони прагнуть реалізувати, а також,  підприємці та представники компаній, які зацікавлені у інноваціях. Тематична спрямованість конференції - технологічно орієнтовані підприємства, інноваційні продукти.

Робоча мова конференції -   англійська.

Час і місце проведення – 15.10.18, Telegrafia, Lomená 7, 040 01 Кошице, Словаччина.

                                           16.10.18, Ректорат ДВНЗ «УжНУ», пл. Народна, 3, Ужгород, Україна.

Детальніше: Invitation to the conference

Детальніше

Є ідеї для співпраці?