22-23 червня 2022 року партнерів проекту зустрів CUAS у їхньому прекрасному австрійському місті Філлах

22-23 червня 2022 року партнерів проекту зустрів CUAS у їхньому прекрасному австрійському місті Філлах

Поїздка почалася з тренінгу в рамках «Креативності та міського управління» і продовжилася відвідинами CUAS Gründergarage (https://blog.fh-kaernten.at/gruendergarage/), який проактивно підтримує інноваційні та креативні засновники з досвідом, інфраструктурою та стійкою та відомою мережею. Gründerservice (build! Gründerzentrum - von einer kleinen Idee zum großen Unternehmen), фундація яка просуває та зміцнює стартап-сцену в Каринтії різними ініціативами.

На другий день екскурсії містом було відвідане Infineon Technologies Austria AG (відео: https://www.infineon.com/.../de/ueber-infineon-austria/) у Філлахі, провідне міжнародне підприємство в напівпровідників.

Протягом усієї екскурсії містом партнерам проекту було запропоновано взяти участь у фоточеленджі під назвою «Креативний розвиток міст». З кожної зупинки буде відібрано п’ять фотографій за такими критеріями: оригінальність, актуальність, вплив, стійкість і можливість передачі. Ці фотографії, а також фотографії, зроблені партнерами пізніше в липні, під час другої частини екскурсії містом, цього разу в Карлсруе, Німеччина, будуть розміщені у віртуальній галереї на веб-сайті проекту.

Є ідеї для співпраці?