30.03.2021 Муніципалітет Марібора та Університет Марібора раді запросити вас на третій Policivil Workshop в рамках проекту RESTART_4Danube

30.03.2021 Муніципалітет Марібора та Університет Марібора раді запросити вас на третій Policivil Workshop в рамках проекту RESTART_4Danube

30.03.2021 Муніципалітет Марібора та Університет Марібора раді запросити вас на третій Policivil Workshop в рамках проекту RESTART_4Danube.

Словенський семінар збере всіх провідних учасників сфери креативних індустрій у Словенії та зосередиться на сучасному стані та майбутньому розвитку сектора креативних індустрій у Словенії.

Зустріч є основою для створення словенської мережі центрів креативних міських послуг, які об’єднають зусилля для створення належної довгострокової стратегії розвитку сектора креативних індустрій у Словенії.

Оскільки організатор – Університет Марібора – також є точкою входу для Enterprise Europe Network (EEN) у Словенії, відділ Creative Industries проведе спеціальну презентацію про можливості, які пропонує EEN.

Захід відбуватиметься частково англійською та частково словенською мовами.

Будь ласка, перейдіть за посиланням на веб-сайт проекту, перегляньте програму семінару та дізнайтеся про програму, час та місце проведення або перейдіть безпосередньо до реєстрації. Ми раді вас там бачити!

http://www.interreg-danube.eu/news-and.../project-news/6072

Порядок денний:http://www.interreg-danube.eu/.../f058412b51921be9db31787...

Реєстрація: https://docs.google.com/.../1FAIpQLScSC5TNy8fW9c.../viewform

Є ідеї для співпраці?