Creative and Urban Regeneration Days 2021

Creative and Urban Regeneration Days 2021

Друга велика капіталізаційна подія проекту RESTART_4Danube, проміжна конференція, була організована нашими словенськими партнерами з міста Марібор 28.10.2021.

На початку модератор конференції Матей Делакорда розпочав конференцію, запропонувавши учасникам представитися, а потім ознайомився з основними темами заходу – культура, креативність, об’єднання зацікавлених сторін та відродження міст.

З вітальним словом виступив проф. доктор. Здравко Качіч, ректор Маріборського університету, який розповів про роль культурних і креативних індустрій (CCI). Він зазначив, що ситуація з COVID19 все ще впливає на наше повсякденне життя і впливатиме на нього, що особливо актуально для деяких творчих і культурних індустрій. Він також розповів про важливість, потенціал і майбутнє сектора в Словенії та Європі в цілому.

Конференція була поділена на три тематичні частини по чотири, сім і три презентації в кожній з них. У той час як перша частина охоплювала більш загальні можливості для ТПП, друга частина представляла діяльність RESTART_4Danube. В останній тематичній частині учасники могли отримати нові натхнення від уже завершених і ще запущених проектів у сфері urbanregeneration та creativity.

Є ідеї для співпраці?