«Creative Danurban Competition»

«Creative Danurban Competition»

1 лютого 2022 р. команда проекту RESTART_4Danube ініціювала конкурс «Creative Danurban Competition» – конкурс, метою якого є залучення молодих та процвітаючих творчих умів до розробки бізнес-ідей або проектних ідей, що підтримують відродження (суб)міст у містах Дунайського регіону. Три найкращі переможці отримають можливість поїхати до Кишинева, Молдова, щоб приєднатися до церемонії наприкінці проекту RESTART_4Danube.

Головною метою представленого конкурсу є розбудова та плекання традицій обміну знаннями, тому ми запрошуємо студентів, митців та молодих творчих підприємців, окремо чи разом із наставниками з вищих навчальних закладів та дослідницьких закладів, політиків або малих і середніх підприємств приєднатися та представити свій власний проект чи бізнес-ідею про те, як підтримати відродження міст.

Конкурс складається з трьох основних тем:

Відродження міст – зелене чи ностальгічне?,

Простори та місця – старі чи нові?, і

Прихід і відхід – мистецтво переходу.

Доктор Тамара Беседняк Валіч, яка керує конкурсом, підкреслює, що «конкурс є унікальною можливістю для студентів і молодих підприємців об’єднати зусилля та поекспериментувати над можливостями власного внеску в (приміське) відродження місцевих міст. Цей внесок може бути у формі інноваційного маломасштабного проекту чи події або може бути визначений як бізнес-ідея, а на пізнішому етапі трансформований у реальну бізнес-можливість».

Конкурс проходитиме в три етапи, причому кінцевий термін подачі заявок на перший етап – 16 травня 2022 року. Для успішних учасників будуть два кінцевих терміни: 1 липня для другого етапу та 21 вересня для третього етапу. Десять найкращих аплікантів будуть запрошені до третього етапу конкурсу та представлять свої проекти чи бізнес-ідеї на онлайн-заході, який відбудеться 30 вересня 2022 року.

Трьом переможцям буде покрито витрати на поїздку на фінальну подію проекту RESTART_4Danube у Кишиневі, Молдова, у листопаді/грудні 2022 року.

https://www.interreg-danube.eu/news-and-events/programme-news-and-events/7196

Є ідеї для співпраці?