Художній пленер

Художній пленер

Серед мальовничих карпатських гір, в рамках виконання проекту №HUSKROUA/1702/3.1/0042 “Через мистецтво ми руйнуємо кордони”, по програмі транскордонного співробітництва «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020» в період з  8 по 14 серпня 2022 року був проведений художній пленер. Компанія відомих та невгамовних художників вирушила в селі Пилипець, Закарпатської області. Надихатися і надихати.

 

Метою проекту є розвиток культурних транскордонних зв’язків та підтримка творчості, передбачено проведення різноманітних мистецьких виставок, організація та проведення тематичних культурних подій (майстер-класів) в Україні та в Словаччині, для  популяризації закарпатських та іноземних митців у світі. 

 

Головна мета заходу – розвиток та промоція мистецтва в Закарпатській області, підтримка майстрів області, які у своїх художніх роботах увіковічують неповторну красу та велич Карпат, сприяють підвищенню іміджу та утвердженню нашого краю у розвитку культурного потенціалу.

Учасниками пленеру стали:

Свалявчик Василь – народний художник України

Вовчок Васить – заслужений художник України

Кондратюк Олена – заслужений художник України

Одарка Долгош – заслужений діяч мистецтв України

Чепинець Віктор, Кирлик Світлана, Оксана Ядчук-Мачинська, Володимир Глеба (члени національної спілки художників України).

Є ідеї для співпраці?