Креативне і міське управління

Креативне і міське управління

Привіт! Хочемо тобі розповісти про результати проведення навчального тренінгу «Креативне і міське управління», який відбувся 15 вересня 2022 року у місті Бухарест (онлайн), в рамках проекту «Посилення креативних індустрій у регенерації міст для посилення Дунайського регіону «RESTART_4Danube».

Організатори івенту – Головний партнер проекту, Політехнічний Університет міста Бухарест та ГО «Інформаційно-інноваційний центр розвитку «НОВУМ». Цей захід був фінальним, в рамках виконання активності A.T3.2 «Тренінги». Попередні заходи проходили у місті Тузла (Боснія і Герцеговина) та місті Філлах (Австрія).

Захід проходив в онлайн-форматі. Під час тренінгу всі учасники були проінформовані про тему «Креативність і міське управління», яку представив проф. Александру МАРІН – координатор проекту, Політехнічний Університет міста Бухарест. Професор Александру Марін розповів про форми та практики міського управління, проекти URBACT для відродження міст на основі врядування та креативності, удосконалену модель креативних індустрій, принципи належного міського врядування, цінність управління та креативності в процесі відродження міст, розумне міське врядування, розумне міське управління та його індекси. Учасники були вражені інформацією та виступом проф. Александру Маріна.

Серед учасників також були представники Ужгородської міської ради, представники місцевих центрів розвитку міст і територій, представники бізнесу, які перейняли досвід європейських колег щодо розвитку територій.

Українська культура дуже популярна в усьому світі, особливо зараз, коли весь світ почув про Україну, побачив її велич і розмаїття. Процес територіального розвитку в українських містах завжди був актуальним, особливо зараз, під час війни, коли перед українцями стоїть мета відбудови нашої держави після жорстоких військових дій. Тому учасникам з української сторони було корисно відвідати зазначений семінар та перейняти успішний досвід європейських країн у міському управлінні та творчості. Серед учасників був гендерний баланс, а також люди з обмеженими можливостями.

Світлини з тренінгу «Креативне і міське управління» у місті Бухарест (Румунія), 15 вересня, 2022 рік, онлайн захід.

Відповідно до результату показнику D.T3.2.4, усі тренінги залучили місцевих зацікавлених сторін (регіональні та місцеві органи державної влади), ЗМІ, проектних та асоційованих партнерів.

Дякуємо за увагу! До зустрічі!

Є ідеї для співпраці?