Паперова аплікація

Паперова аплікація

Після великої кількості схвальних відгуків і побажань від учасників ворк-шопу «Робота з акрилом», 26.11.2022 року, в рамках виконання проекту №HUSKROUA/1702/3.1/0042 “Через мистецтво ми руйнуємо кордони”, по програмі транскордонного співробітництва «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020» був проведений ворк-шоп «Паперова аплікація».

Метою даного заходу є навчання учасників роботі з папером. Головними майстрами ворк-шопу були:  Василь Вовчок, Йолич Михайло, Падучак Марія та Беринець Володимир.

Майстри ділилися знаннями з учасниками по створення паперових аплікацій. Даний захід зібрав більше 30 учасників різного віку: були присутні як дітки віком від 5 років так і дорослі. Талановиті майстри темою ворк-шопу обрали «Різдвяну казку». Завданням було створювати аплікації на різдвяну тематику. Фантазії присутніх не було меж! Було дуже приємно спостерігати, як з найменшими учасниками ворк-шопу працювали батьки і разом створювали аплікації.

Тема «Різдвяна казка» була обрана не випадково. Метою заходу було подарувати дітям святковий настрій навіть в такий важкий період для України. Дуже приємно, що навіть дорослі змогли трохи відволіктись і допомагали своїм діткам у створенні аплікацій. 

Як і попередній ворк-шоп, цей також об‘єднав людей з різних куточків України (взяли участь у заході і вимушено переселені особи) та, хоч і на короткий час, відволік всіх нас від жаху війни, жертвами якої стали всі українці, без вийнятку.

Висловлюємо щиро подяку майстрам ворк-шопу за їх роботу для дитячого щастя та радості!

Є ідеї для співпраці?