Посилення креативних індустрій у регенерації міст для посилення Дунайського регіону «RESTART_4Danube

Посилення креативних індустрій у регенерації міст для посилення Дунайського регіону «RESTART_4Danube

Команда проекту «Посилення креативних індустрій у регенерації міст для посилення Дунайського регіону «RESTART_4Danube» 18 травня долучилась до тренінгу «Управління міськими інноваціями», який проходив у м. Бухарест (Румунія). Захід проходив в рамках даного проекту, за участі міжнародних спікерів, фахівців та урбаністів.  Організатор івенту - Університет ПОЛІТЕХНІКА у місті Бухарест, Румунія.

 

Grant writers громадської організації “NOVUM” взяли участь у семінарі про культурні та креативні індустрії, який відбувся 23 травня 2022 року (онлайн). До заходу долучились члени EUSDR-PA3, стейкхолдери, представники громадських організацій та інші. Під час воркошу було презентовано наступний конкурс пропозицій, в рамках Дунайського фонду малих проектів.

The Danube Small Project Fund for Culture – це нова можливість фінансування малих культурно-творчих ініціатив, заснованих на співпраці між різними партнерами – креативними та культурними операторами – із придунайських країн.

Більш детально за посиланням: https://danubeculture.eu/2nd_call_application

З радістью та надією повертаємось до реалізації проекту «Посилення креативних індустрій у регенерації міст для посилення Дунайського регіону «RESTART_4Danube». Під час чергової партнерської зустрічі колеги з проекту радо вітали українського партнера з поверненням до роботи, а також обговорювали нагальні питання з проекту. Наразі команда проекту вступила до останнього звітнього періоду. Попереду ще багато корисних заходів та результатів, а також фінальна конференція та звітність!  

Є ідеї для співпраці?