«Посилення креативних індустрій у регенерації міст для посилення Дунайського регіону «RESTART_4Danube»

«Посилення креативних індустрій у регенерації міст для посилення Дунайського регіону «RESTART_4Danube»

В рамках виконання проєкту «Посилення креативних індустрій у регенерації міст для посилення Дунайського регіону «RESTART_4Danube», Дунайської транснаціональної програми ( Interreg V-B Danube – CCI 2014TC16M6TN001), до консорціуму якого входить також громадська організація «Інформаційно-інноваційний центр розвитку «НОВУМ», наприкінці вересня 2021 року відбувся навчальний візит до міста Рієка у промисловий парк «Торпедо».

 

Метою навчального візиту було представити зацікавленим сторонам та майбутнім бенефіціарам Місцевий план дій (МПД), розроблений під головною темою «Стала регенерація промислових будівель».

 

LAP Рієки намагається наблизити сучасні технології до творчої спільноти, використовуючи оновлені потужності старих промислових будівель, які нещодавно отримали нову функцію. У плані зосередиться на двох таких просторах – Промисловому парку «Торпедо» та Будинку дитини.

 

Початкові ідеї щодо LAP в Рієці походили від місцевих зацікавлених сторін та зацікавленої громадськості на семінарі, який відбувся в рамках того ж проекту в червні 2021 року, коли було наголошено, що відкритий доступ до сучасних технологій є передумовою для зростання та розвитку.

 

Рієка LAP, як уже наголошувалося, впроваджує 3D-технології на підтримку підприємницьких ініціатив та розвитку підприємницької культури в місті Рієка за допомогою двох заходів: 3D-семінар для підприємців та майбутніх підприємців під назвою «3DITion» та 3D-тренінг для дітей старших класів. школа, учасник програми міста Рієка «RInovatoRI», призначеної для розвитку підприємницьких компетенцій молоді.

 

«3DITion» — це базова освіта з 3D-технологій, призначена для підприємців та майбутніх підприємців, яка включає демонстрацію друку готової моделі чи продукту. 3D-освіта в рамках програми RInovatoRI для розвитку підприємницьких компетенцій дітей старших класів початкової школи включає 3D-майстерню в Будинку дитини та екскурсію промисловим парком «Торпедо».

 

Під час навчального візиту, що відбувся наприкінці вересня до промислового парку «Торпедо», відбулася демонстрація майстерні 3DITion.bottles.

 

У рамках демонстрації учасники відвідали 3D-лабораторії та ознайомилися зі специфікою промислових 3D-принтерів для виготовлення виробів із полімерів, металів та піску, а також зі сферою та можливостями застосування 3D-технологій у творчих та інших галузях.

 

 

 

Веб-сторінка Проекту:http://www.interreg-danube.eu/approved-projects/restart-4danube

 

Посилання на соціальні мережі проекту:

 

Є ідеї для співпраці?