Робота з акрилом

Робота з акрилом

19.11.2022 року, в рамках виконання проекту №HUSKROUA/1702/3.1/0042 “Через мистецтво ми руйнуємо кордони”, по програмі транскордонного співробітництва «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020» був проведений ворк-шоп «Робота з акрилом».

Першочерговою метою даного заходу є навчання дітей і батьків роботи з акриловими фарбами. Головним майстром ворк-шопу був Заслужений художник України, член Закарпатської організації Національної спілки художників України Василь Вовчок.

Талановитий митець навчав учасників «хитрощам» та ділився своїм безмежним досвідом у роботі з акрилом. Видовище було захоплююче: як звичайні мазки фарби після правильних рухів і додавання води перетворювались у витвори, з унікальною палітрою, силуетами та глибиною.

Даний захід зібрав 28 учасників різного віку: були присутні як дітки віком від 6 років так і дорослі.

Ворк-шоп зумів об‘єднати людей з різних куточків України (взяли участь у заході і вимушено переселені особи) та, хоч і на короткий час, відволікти всіх нас від жаху війни, жертвами якої стали всі українці, без вийнятку.

Висловлюємо щиро подяку Василю Вовчку за допомогу в проведенні ворк-шопу та його вклад в майбутнє і розвиток дітей. З такими майстрами в Україні виросте багато талановитих художників.

Є ідеї для співпраці?