Проєкт “Через мистецтво ми руйнуємо кордони”

Проєкт “Через мистецтво ми руйнуємо кордони”

Проєкт “Через мистецтво ми руйнуємо кордони” реалізується в рамках ЄІС транскордонної програми співпраці Угорщина - Словаччина - Румунія - Україна на 2014-2020 роки, який співфінансується Європейським Союзом. Головним бенефіціаром є місто Міхаловце. Партнерами проекту: Департамент міжнародного співробітництва та інновацій Ужгородської міської ради, Україна. Інформаційно-інноваційний центр розвитку “NOVUM” Україна. Муніципалітет Шаторляйуйгей, Угорщина.

Реалізація Проєкту допоможе зберегти пам’ятки культурної спадщини в місті Міхаловце та місті Ужгороді, наповнивши їх новим змістовним сенсом та функціональністю. В рамках Проєкту буде здійснена комплексна реконструкція пам’ятки національної культурної спадщини Словаччини - будівлі у місті Міхаловце «Золотий бик». Ця будівля буде перетворена на міську галерею та туристично-інформаційний центр, які будуть взаємопов’язані. Реконструкція також включає закупівлю обладнання та оснащення ним приміщень, встановлення системи відеокамер, облаштування галереї меблями, придбання звукової системи, мультимедійного обладнання та встановлення необхідного ІКТ обладнання. Завдяки проєкту будуть створені муніципальні галереї та професійні туристичні інформаційні центри європейського зразка у містах побратимах місті Міхаловце (Словаччина) та місті Ужгород (Україна).

Проєкт допоможе об’єднати жителів транскордонних регіонів через культуру, мистецтво, спільну історію, а також сприятиме збереженню культурної спадщини регіонів як основи просування туризму.

Актуальні новини на сайті Проекту: www.throughartweruinborders.com.ua

 

Проект «Інтегрована система готовності до надзвичайних ситуацій в Дельті Дунаю»  в рамках  Програми транскордонного співробітництва Румунія-Україна 2014-2020

"Integrated Emergency Preparedness System of the Danube Delta"

Аплікантом проекту виступає Ренійська районна рада, партнери проекту – КО «Центр сталого розвитку та екологічних досліджень Дунайського регіону» (Україна), Адміністративно-територіальна одиниця муніципалітету Ісакча (Румунія), Інформаційнийно-інновацій центр розвитку "NOVUM"(Україна).

Проект направлений на покращення ситуації з інформування населення на випадок надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру в прикордонній зоні Нижньодунайського регіону. 

В рамках проекту на території Ренійського району будуть встановлені сучасні сирени, та облаштовано систему раннього оповіщення. Завдяки проекту буде налагоджено взаємозв’язок відповідних служб обох прикордонних регіонів. Взаємодопомога та спільний план дій допоможуть швидше реагувати та надавати взаємну допомогу у надзвичайних ситуаціях.
Для бенефіціарів проекту буде проведено тематичні тренінги, видано інформативні буклети та створено сайт з усією корисною інформацією з результатами проекту.

https://www.facebook.com/Integrated-Emergency-Preparedness-System-of-the-Danube-Delta-232539294716179/

Є ідеї для співпраці?